FUNDACJA PROMOCJI MUZYKI I TERAPII - GREEN

Młodzi Nie - Zależni. Twórczy Nie - Zależni. Fundacja GREEN promuje muzykę jako uniwersalny środek terapeutyczny leczący duszę i ciało. Wykorzystujemy jej walory lecznicze, pamiętając że od wieków przynosi ukojenie. Organizując koncerty i festiwale upowszechniamy muzykę w jej różnych formach. Dowiedz się więcej o Fundacji GREEN. Kolędy, jazz i przysłupowa architektura. Magii całemu przedsięwzięciu nadała architektura domu przysłupowego z 1822 r. W 2005 roku miała miejsce.

OVERVIEW

The website fundacjagreen.org currently has a traffic classification of zero (the smaller the higher page views). We have traversed nineteen pages within the website fundacjagreen.org and found four websites referencing fundacjagreen.org. We have detected three contacts and directions for fundacjagreen.org to help you correspond with them. We have detected two mass networking platforms enjoyed by this website. The website fundacjagreen.org has been on the internet for six hundred and forty-one weeks, seventeen days, fourteen hours, and nine minutes.
Addresses
Online Since
Mar 2012

FUNDACJAGREEN.ORG TRAFFIC

The website fundacjagreen.org has seen fluctuating amounts of traffic until the end of the year.
Traffic for fundacjagreen.org

Traffic ranking (by month) for fundacjagreen.org

Traffic ranking by day of the week for fundacjagreen.org

FUNDACJAGREEN.ORG HISTORY

The website fundacjagreen.org was began on on March 20, 2012. It is currently six hundred and forty-one weeks, seventeen days, fourteen hours, and nine minutes young.
REGISTERED
March

COMPANY PERIOD

YEARS
MONTHS
DAYS

WHAT DOES FUNDACJAGREEN.ORG LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjagreen.org Mobile Screenshot of fundacjagreen.org Tablet Screenshot of fundacjagreen.org

FUNDACJAGREEN.ORG SERVER

I identified that the main root page on fundacjagreen.org took seven hundred and twenty-six milliseconds to stream. Our parsers could not detect a SSL certificate, so therefore our web crawlers consider this site not secure.
77.55.67.87

NAME SERVERS

ns1.netart.pl
ns2.netart.pl
ns3.netart.pl

We identified that this domain is implementing the Apache/2 os.

FUNDACJA PROMOCJI MUZYKI I TERAPII - GREEN

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The website fundacjagreen.org states the following, "Fundacja GREEN promuje muzykę jako uniwersalny środek terapeutyczny leczący duszę i ciało." I analyzed that the webpage stated " Wykorzystujemy jej walory lecznicze, pamiętając że od wieków przynosi ukojenie." They also stated " Organizując koncerty i festiwale upowszechniamy muzykę w jej różnych formach. Dowiedz się więcej o Fundacji GREEN. Kolędy, jazz i przysłupowa architektura. Magii całemu przedsięwzięciu nadała architektura domu przysłupowego z 1822 r. W 2005 roku miała miejsce."

ANALYZE OTHER WEB SITES

Fundacja HASCO-LEK - Podaruj zdrowie nie tylko sobie

Działamy na rzecz rozwoju edukacji i młodych talentów. Wsparcie działalności organizacji pozarządowych i instytucji publicznych.

Fundacja im. Zbigniewa Herberta

Poeci i krytycy o twórczości Herberta. Poeci i krytycy o twórczości Herberta. 72 1024x768 Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE wesprzyj fundację. Zapraszamy do obejrzenia relacji z konferencji prasowej, podczas której ogłoszono nazwisko Laureata Międzynarodowej Nagrody Literackiej im. Zbigniewa Herberta ogłosiła nazwisko laureata Międzynarodowej Nagrody Literackiej im. Obejrzyj nasz kanał na Youtube. Obejrzyj nasz kanał na Youtube.

Fundacja Helpful Hand - Pomoc chorym na SM.

Stwardnienie rozsiane nie jesteś sam. Jak okazywać wsparcie w chorobie? Co łączy SM z paleniem i bakteriami jelitowymi? Chorym na stwardnienie rozsiane. Subkonta na rehabilitacje i leczenie. Ludziom chorym na stwardnienie rozsiane. ZAPRASZAMY NA KAPELE SERC 2018. ZAPRASZAMY DO PROJEKTU WYBIERAM AKTYWNOŚĆ! Szanow.

FUNDACJA im. DR MACIEJA HILGIERA - WITAMY NA NASZEJ STRONIE

Zajmuję się kwestiami leczeniem chorób przewlekłych. Została ustanowiona w 2008 r. Do jej głównych celów należy działanie na rzecz podniesienia poziomu naukowego i klinicznego w zakresie nowoczesnych metod leczenia chorób przewlekłych i udostępnianie postępów w tej dziedzinie polskim lekarzom i pielęgniarkom. Film Uderzyć w czuły punkt - terapia celowana. Szansą dla pacjentów z rakiem płuca.

Hospice Foundation - About us

Development of the Voluntary Service. The Gdansk Hospice Foundation has been a registered charity since 2004 to promoting the idea of hospice care in the community - both in Pomerania and throughout Poland. The author of Hospice Foundation.